Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, potrzebuje dobrego serwisu AGD w mieście Radom. Mam kłopot z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Wybieram program, który ma prać około 60 minut. Pralka zaczyna pracować a po jakimś czasie pojawiają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moja prośba o uczciwych specjalistów z mojego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy sprawdzałeś firmy z tej witryny: https://stocznia-jachtowa.biz.pl ? Reklamuje się tam sporo serwisów, które oferują serwis AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki Bosha, może już słabo wypaść przy urządzeniach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada certyfikaty dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Dzień dobry, jak widziałeś program Usterkę to wiesz o czym mówię. Dobry serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest sporo fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojej okolicy.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości