Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:03

Witam obecnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Nieco poczytałem na tej stronie https://beautyforyouwaw.com.pl na ten temat i z tego co widzę to większość monterów montuje urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to jakie czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to dość obszerna oferta urządzeń, które tworzą system alarmowy. Następny czynnik to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Funkcjonuje bez szwanku od kilku lat. Mam kilkanaście czujek w domu i podział na kilka stref - ciekawa sprawa dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych częściach domu. Jak mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości