Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie interes kręci się o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale mogę za darmo umieścić reklamę na takim serwisie WWW https://bipgov.pl/2022/03/20/modele-anatomiczne-w-najlatwiejszych-sumach-na-naszym-rynku i nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Reklama niby jest za darmo, lecz jaki zysk ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli jesteś w stanie gdzieś dać za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie zdobędziesz nowych klientów. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, natomiast teraz jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tym portalu jest krawcowych. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich przyszłych klientów. Więc nie kombinuj dłużej i dodaj tam swoją reklamę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość