Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Witam wszystkich. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od kilku lat. Nie jestem jakimś zamożnym graczem, lecz przez lata posiadłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Częściej traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat nauczyłem się poprawne odczytywać wykresy i poprzez to wykonywane transakcje przynosiły minimalny zarobek. Problemem było właściwe i szybkie określenie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą trzeba wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest czasochłonna i nierzadko przegapiłem dobry moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich wiele, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim spółka https://nad-potokiem.com.pl , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na 2 grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Inny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, zawsze mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla każdego. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są o wiele bardziej zyskowne. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu analizować 28 wykresów i zastanawiać się, która para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najistotniejsze, rachunki przeprowadza maszyna, która nie ma emocji. Dzięki temu prognozy są bez emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Też w przypadku maszyny odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek robi w czasie skomplikowanych obliczeń. W szczególności jeśli robi je pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej sugeruje przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość