Pomysl na impreze integracyjna dla korporacji

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Pomysl na impreze integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Witam, od dłuższego czasu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał przyjść ten moment, iż muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i powiem szczerze, że jest wiele możliwości tego typu zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, iż na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na istotność komfortowego przewozu osób. Podpowiadają aby zrobić wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest znacznie bardziej komfortowy niż zwykły autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się zabawy firmowej to dobry pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa https://crwstar.pl była ta strona WWW. Mają fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Ale z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do transportu osób Warszawa - Kraków jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem jeszcze o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Kraków jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga sprawa to nocleg. Czy warto brać hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Natomiast jak zarezerwujemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość