Wspomnienia, jakie uchwyci fotograf dziecięcy

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie uchwyci fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:57

Dzień dobry. Ostatnio powiłam pierwsze dziecko. To piękny chłopczyk, jaki jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niezwykle szczęśliwi, w związku z tym pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące i jest grzeczny, w takim razie myślę, że nie byłoby kłopotu w czasie sesji. Jednakże zastanawiam się czy to solidny pomysł, a może po prostu mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografika? Ciekawi mnie też w jaki sposób przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Wspomnienia, jakie utrwali fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Hej. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest od czasu do czasu kapryśna, jakkolwiek daliśmy wskazówkę. Sesja przebiegła spokojnie, gdyż fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był niezmiernie wyrozumiały. Znalazł się, w związku z tym czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny i nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, jakkolwiek myślę, że wyjdą niezwykle fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, bo tak jak zauważyłaś pozwoli to upamiętnić niesłychanie istotne oraz ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości