Wideodomofony - który kupić?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Witam. Niedługo muszę kupić domofon, jaki umieszczę w swoim nowym domu. Zastanawiam się jednakże czy postawić na sztampowy domofon czy odpowiedniej kupić wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, jednakowoż jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie w wielu przypadkach podwyższają domofon oraz wpuszczają gości, wskutek tego chyba odpowiedniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=158 ? Nie jestem jednakże pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc figury mające takie wideodomofony.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Wideodomofony - jak wybrać?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Witam. W ostatnim czasie sama stałam przed wyborem zakupu domofonu oraz też nie wiedziałam co kupić. Zdecydowaliśmy jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują sporo więcej niż tuzinkowe domofony, a przecież odpowiedniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najważniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, w związku z tym dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj wyśmienitego oraz porządnego modelu, a nie musisz żałować własnego wyboru.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości