Cudowne właściwości - olej marula

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Cudowne właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Witam. Ubóstwiam zadbać o swoją skórę i ciało, skutkiem tego też często przeczesuję internet w poszukiwaniu innowacyjnych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie wykorzystywałam go przenigdy, jednak podobno posiada oszałamiające właściwości, które oddziałują korzystnie na wiele szczegółów ciała. Nie jestem jednakże pewna czy to prawda, a niesłychanie zależy mi na jej poznaniu, albowiem nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula http://pachnaca-kraina.pl to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Doskonałe właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Cześć. Wykorzystuję olej marula od paru miesięcy. Także na początku miałam pewne wątpliwości co do jego działania, jakkolwiek zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on bardzo ogromne zastosowanie i korzystnie działa na włosy, cerę, cerę i paznokcie. Stosowałam go także będąc w ciąży to naturalnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja cera jest całkowicie nawilżona oraz elastyczna, a też gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości