Wyspy handlowe - praca

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Hej. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Otrzymałam niedawno ofertę, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/31/czym-dokladnie-jest-terapia-wisceralna-oraz-jak-chcemy-ja-zrobic/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Lubię poznawać nowych ludzi oraz proponować im dany towar. Posiadam też ogromne doświadczenie w tej dyscyplinie. Jednak wyspa to nie to samo co zwykły punkt sprzedaży. Ciągle zastanawiam się, wobec tego czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Witam. Praca na wyspie handlowej nieomalże nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Faktycznie masz mniej miejsca, więc siedzisz albo stoisz, jakkolwiek możesz też urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, w następstwie tego niezwykle męczące. Do tego nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży oraz odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz przeważnie kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli kochasz ludzi to prawidłowo ponieważ zazwyczaj koło wyspy przechodzi w ciągu dnia wybitnie sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości