Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią zostać?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Serdecznie witam, w ostatnim czasie spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest niezmiernie wiele ofert takiej posady, skutkiem tego też zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej oferty. Mocno zastanawiam się czy nadaję się do wykonywania takiego zawodu oraz co jest wymagane? Jestem kobietą solidną oraz delikatną jednak czy taka praca jest bezpieczna? Spotkałam się z opiniami, że wolno nieźle zarobić oraz zdobyć doświadczenie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i uczciwe opinie osób, jakie opiekowały się staruszkami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:03

Cześć. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet spore pieniądze. Jeśli skorzystasz z oferty przetestowanej firmy nie powinnaś obawiać się, że ktoś Cię oszuka. Osobiście już kilka razy kooperowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zadowolona jako opiekunka osób starszych. Ewidentnie jeżeli posiadasz doświadczenie będzie Tobie łatwiej zdobyć taką robotę. Powinieneś znać się na opiece i pielęgnacji ludzi starszych. Jednakże sama praca nie jest trudna i daje dużo radości. Mam cichą nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości