Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:24

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Cześć. Potrzebuje sprawdzonej żwirowni z miasta Koło, która posiada kruszywo budowlane. Czy ktoś z was posiada może namiary na sprawdzonego dostawcę żwiru budowlanego. Od kolegi nasłuchałem się dużo rzeczy, jak firmy kantują na żwirze budowlanym. Dostarczają kruszywo gorszej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń 60 ton kruszywa - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł żwir - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc różnica jest i musiał dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:41

Witaj. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest dużo ludzi którzy tak próbują ekstra zarobić. Zwłaszcza, że klient nie może sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego kruszywa na działkę. Ja korzystałem z usług tej firmy http://wis-kruszywa.pl . Jest to rodzinna żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. W moim przypadku, przywiezione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do działki. Zamówiłem 70 ton, które wg moich wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc z pewnością ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości