Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Dumam nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Kiedyś nawet pracowałem w firmach o identycznym profilu działalności: https://e-position.pl , które z powodzeniem wykonywały instancje wind towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego okresu minęło już wiele lat i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju windy w Polsce. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy taki biznes ma szansę na sukces?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:58

Dzień dobry. Wg mnie zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje windy towarowe to troszkę za mało żeby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem takich maszyn. Trzeba na starcie przygotować poprawny biznes plan, który będzie opierał się na realnych założeniach. Powinieneś ustalić popyt na platformy towarowe oraz czym twoja firma może przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży posiada stałych kontrahentów, którzy zlecają konserwację wcześniej zakupionych dźwigów towarowych. Następna sprawa to sposób promocji swoich produktów i sposób na pozyskanie kontrahentów. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości