Czy będę w stanie samodzielnie wypromować stronę na hasło meble pracownicze?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Czy będę w stanie samodzielnie wypromować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Witam, rozmyślam nad wypozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam nieduży salon meblowy i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na starcie chciałbym być wysoko na frazę https://porta-transport.com.pl , które ostatnio najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co przeczytałem nie jest to ciężkie zajęcie. Wystarczy budować linki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to działa że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tego to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samodzielnie takie hasło wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Witam kolegę. Posiadasz dość optymistyczne podejście do tematu pozycjonowania strony WWW. Aby było to takie banalne: budujemy odnośniki i promowana strona jest na szczycie wyników na hasło meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz należycie wykonaną stronę WWW. Także twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy aby wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Samo linkowania strony to nie wszystko. Trzeba mieć pojęcie jakiego typu odnośniki utworzyć do pozycjonowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz ich za dużo, domena dostanie filtra. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Również powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo zbudowanie linku to za mało. Istotne jest to aby odszukały go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości