W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do znawców tematu - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Chciałbym aby moja strona WWW znalazła się wysoko na hasło https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga. Próbowałem samemu coś z tym zrobić natomiast rezultat moich działań jest mizerny. Nie udało mi się wprowadzić strony do 1-szej pięćdziesiątki wyników wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to posiadają mniej treści i przeważnie są słabsze graficznie. Co jestem w stanie zrobić żeby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 9:52 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jak pragniesz aby twoja strona WWW znalazła się na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna budowa strony WWW. Druga sprawa to odpowiednie odnośniki, które kierują do pozycjonowanej strony. W twoim przypadku te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze musisz uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane hasła. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga kwestia to właściwe linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o pozyskiwanie linków to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują same katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj linki z portalów internetowych, które mają organiczny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości