Czy to dobra forma promocji dla krawca?

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to dobra forma promocji dla krawca?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Witam was. Ostatnim czasem dostałem e-mail z propozycją dodania swojej strony do katalogu firm: https://turystyka4you.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-warto-w-niej-zrobic-przyjecie-takze-albo-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi - umieszczenie wpisu jest za darmo. Rzecz jasna jesteśmy w stanie dokupić opcje dodatkowe, które dają możliwość promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie wiąże się z tym czy taki rodzaj reklamy w ogóle coś daje? Większość ludzi szuka usług w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób mogą trafić na moją firmę na takim serwisie internetowym?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra reklama dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Dzień dobry. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wynika, że nie. Jak tak sądzisz to będziesz miał kłopot z utrzymaniem się na rynku. Konkurencja jest spora i wystarczy wejść na podaną przez ciebie stronę aby to sprawdzić. Jak jesteś wstanie dać za darmo tam swoją reklamę to dlaczego tego nie zrobić. Masz rację, że ludzie szukają w Internecie produktów i właśnie dlatego warto dać na tego rodzaju stronach swoją reklamę. Takie serwisy są bardzo często bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc posiadasz już odpowiedź jak ludzie odnajdują twoją firmę na takim serwisie. Odrębną kwestią jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość