Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, mam bramę wjazdową do domu. Została ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Lecz po kilku sezonach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej otwieraniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i skasowali kasę. Brama funkcjonowała dobrze przez parę miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś rzetelne firmy z tej strony?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Dzień dobry, posiadałem identyczny kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, lecz naprawa tego nie jest taka prosta. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna sprawa to właściwa wysokość wózków, po których brama się porusza. Brama powinna posiadać rezerwę luzu od podłoża. Około dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeśli te kwestie będą poprawnie zrobione to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez kolejne lata. Jak chodzi o ludzi z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość