Poszukuje dobrego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Poszukuje dobrego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

Postautor: tomaszkowal » 24 maja 2016, 13:31

Dzień dobry, jestem na finiszu budowy naszego wymarzonego domu. Mam już praktycznie całą wykończeniówkę za sobą. Pozostały mi jeszcze tylko meble. Razem z narzeczoną doszliśmy do wniosku, że najodpowiedniejszym rozwiązaniem są meble tworzone na wymiar. Jak wiadomo, więcej w nich miejsca i można je dostosować do posiadanych pomieszczeń. Potrzebujemy sprawdzonego stolarza, który jest w stanie zrobić takiego rodzaju zabudowy meblowe w miarę przystępnej cenie. Jakieś linki?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Potrzebuje rzetelnego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

Postautor: adamniczyj » 24 maja 2016, 13:40

Dzień dobry, jak nie znalazłeś żadnego fachowca przez polecenie to możesz podzwonić do tych stolarzy: https://ventana-okna-drzwi.pl/2022/11/15/jak-dobrac-odpowiednie-banki-chinskie-antycellulitowe-aby-mozna-bylo-zobaczyc-szybko-skutki-ich-dzialania/ - na tej witrynie internetowej jest duża obszerna lista fachowców z całej Polski. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. Jak nie to musisz popytać znajomych w mieście. Na bank, u kogoś były wykonywane meble na wymiar. Ten drugi sposób jest pewniejszy.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Potrzebuje sprawdzonego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

Postautor: tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:44

Jak już naprawdę nikogo nie możesz znaleźć, choć ciężko mi w to uwierzyć to pójdź do sąsiadów obok ciebie i zapytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na bank ci nie odmówią.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości